Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’den…

“Bir Gelecek” en yerinde tabiriyle Birevim’in bir sosyal sorumluluk projesi.

Biz geleceğin imarını bu proje ile “Bir Gelecek” adı altında yürütüyoruz. Ve her geçen gün çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Yeni fikirleri hayata geçiriyor, ülkemizin gençlerinin elinden tutup el ele geleceğe yürümek istiyoruz.

Bir Gelecek olarak; ülkemizde özellikle dezavantajlı bölgelerimizde birbirinden özel projeler geliştiriyor, projelere ve yapılan çalışmalara destek oluyor, geliştirdiğimiz projeleri hayata geçiriyoruz.

Gençlerimizi ve çocuklarımızı eğitim, spor ve diğer alanlarda destekliyoruz. Onları her türlü olumsuz bağımlıklardan koruyarak bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Gençlerin ve çocukların hayatlarına dokunarak onların geleceğini güzelleştirirken aynı zamanda ülke olarak geleceğimize sahip çıkıyoruz. 

Bu kapsamda, dezavantajlı bölgelerimizde kütüphaneler oluşturduk, oluşturmaya devam ediyoruz. Bilişim ve teknoloji sınıfları hazırladık, hazırlamaya devam ediyoruz. Çocuklarımız için oyun alanları yaptık. Farklı spor alanlarında takımlar oluşturduk. Bu takımları sponsorluğumuzla destekledik, desteklemeye devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemlerde de bu çalışmalara daha yoğun bir şekilde devam etmeyi düşünüyoruz.

Yapmış olduğumuz bu çalışmalar beni fazlasıyla mutlu ediyor. “Bir Gelecek” projesi ile ülkemizin her yerinde gençlerimize tasarruf bilinci aşılamak adına çalışmalar yürütüyoruz. Gençlerimizi israf ve tüketim çılgınlığından korumak istiyoruz. Geleceğimizin tasarrufta olduğunun farkındalığını oluşturuyoruz. İlerleyen dönemlerde üniversitelerde ve okullarımızda gençlerimizle buluşularak çalıştaylar ve sempozyumlar düzenleyeceğiz. “Bir Gelecek” isimli bu sosyal sorumluluk projemizin koordinatörü, Mustafa Alpay Bey’e ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı
Murat Çiftçi